Nasze Grupy

Grupa I „ŻABKI” (3l)

Grupę I w roku szkolnym 2014/2015 prowadzą: p. Małgorzata M. i p. Małgorzata D.

„CHOĆ NIEKTÓRE RANO PŁACZĄ, TO W POŁUDNIE WSZYSTKIE SKACZĄ PRZY STOLIKACH GRZECZNIE SIEDZĄ I POSIŁKI ŁADNIE JEDZĄ”.

Grupa II „SMERFY” (3l)

Grupę II prowadzą w roku 2014/2015: p. Patrycja T. i p. Joanna S.

"DO PRZEDSZKOLA Z OCHOTĄ CHODZIMY, BO UCZYĆ I BAWIĆ SIĘ LUBIMY A JAK JEST ŁADNIE I SŁONKO ŚWIECI TO DO OGRODU SPIESZĄ WSZYSTKIE DZIECI”.

Grupa III „TUPTUSIE” (4l)

Grupę III prowadzą w roku 2014/2015: p. Agnieszka G. i p. Marta M.

„PRZEDSZKOLNĄ RODZINKĘ DOBRĄ MAMY, ZAWSZE RAZEM SIĘ TRZYMAMY I CHOĆ CZASEM CZAS NAS GONI MY JAK PALCE JEDNEJ DŁONI”.

Grupa IV „SŁONECZKA” (4l)

Grupę IV prowadzi w roku 2014/2015: p. Elżbieta A. i p. Renata S.

„W GRUPIE DOBRZE SIĘ MAMY, BO WSZYSCY SOBIE POMAGAMY, RAZEM WESOŁO SIĘ BAWIMY, WSZYSCY MAJĄ ZADOWOLONE MINY”.

Grupa V „ISKIERKI” (5-6l)

Grupę V prowadzą w roku 2014/2015: p. Angelika J, natomiast dochodzącym nauczycielem będzie p. Ania J.

„GDY SKACZEMY I ŚPIEWAMY, GDY LICZYMY I BIEGAMY, WSZYSCY W ZACHWYT JUŻ WPADAJĄ, WSZYSTKIE GRUPY PODZIWIAJĄ”.

Grupa VI „MOTYLKI” (5l)

Grupę VI prowadzą w roku 2014/2015: p. Marzena P. i p. Żaneta P.

„ W PRZEDSZKOLU DUŻO SIĘ UCZYMY, ALE BARDZO TO LUBIMY CHOĆ WIELU PIĘCIOLATKÓW TU MAMY, TO NA NICH NIE NARZEKAMY. PANIE ODKRYWAJĄ PRZED NAMI NOWE WIADOMOŚCI, A MY ZDOBYWAMY WIELE UMIEJĘTNOŚCI”

Grupa VII „MUCHOMORKI” (6l)

Grupę VII prowadzą w roku 2014/2015: p. Małgorzata W. i p. Ania J.

„JESTEŚMY JUŻ STARSZAKAMI, MĄDRYMI DZIEWCZYNKAMI I CHŁOPCAMI. WE WRZEŚNIU DO SZKOŁY WYRUSZAMY WIĘC DOBRE HUMORY MAMY”.